Official Blog
Polaris Pharma wybiera hybrydową kopię zapasową w chmurze Synology, aby zaspokoić potrzeby związane z zarządzaniem i budżetowaniem oraz zmaksymalizować wydajność tworzenia kopii zapasowych
Magdalena O'Dwyer
9 August, 2023

Polaris Pharma wybiera hybrydową kopię zapasową w chmurze Synology, aby zaspokoić potrzeby związane z zarządzaniem i budżetowaniem oraz zmaksymalizować wydajność tworzenia kopii zapasowych

“Stare urządzenia do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych są zbyt stare i nieefektywne, aby spełnić wewnętrzne standardy ochrony danych organizacji, dlatego musimy znaleźć bezobsługowe i łatwe w obsłudze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, aby sprostać wyzwaniom związanym z tworzeniem kopii zapasowych obciążeń roboczych” – powiedział Max Ding, kierownik działu technologii informatycznych w NodStar Pharmaceuticals. Polaris Pharma, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, jest międzynarodową firmą biofarmaceutyczną z pełnym zakresem możliwości rozwoju i produkcji nowych leków. Jej głównymi projektami badawczymi są biofarmaceutyki ukierunkowane na zmiany metaboliczne w komórkach nowotworowych, z zakładami biofarmaceutycznymi w Kalifornii, Chengdu w Chinach i Yilan na Tajwanie.

Max wyjaśnia, że stare urządzenie do tworzenia kopii zapasowych nie zapewnia już aktualizacji luk w oprogramowaniu, a proces tworzenia kopii zapasowych i przywracania jest skomplikowany. Jeśli lokalny system kopii zapasowych nowej generacji zostanie zastąpiony, musi posiadać certyfikat cGMP (Current Good Manufacturing Practice), co wymaga dużo czasu, pieniędzy i siły roboczej, dlatego aktywnie poszukuje rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, które integruje się z chmurą. W związku z tym aktywnie poszukujemy rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych opartego na chmurze, mając nadzieję na import w pełni zautomatyzowanych produktów, które są łatwe w obsłudze przy minimalnych zasobach.

W jaki sposób Active Backup for Business może osiągnąć scentralizowane zarządzanie i wydajne tworzenie kopii zapasowych?

Po dokonaniu oceny wielu znanych programów i rozważeniu ich funkcjonalności oraz warunków budżetowych, firma NJM ostatecznie zdecydowała się na współpracę z Synology i przyjęła stabilne, wydajne i niezawodne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i lokalnie, które nie tylko zapewnia większą elastyczność w wyborze urządzeń i formatów wdrażania, ale także oferuje pełną funkcjonalność tworzenia kopii zapasowych, łatwość obsługi i doskonałą opłacalność oraz doskonałe wdrożenie idealnego mechanizmu ochrony danych.

Zaczynając od ochrony danych na urządzeniach lokalnych, NJM wykorzystuje Active Backup for Business (ABB), bezlicencyjne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych wbudowane w Synology NAS, jako pojedynczą platformę do tworzenia kopii zapasowych. ABB umożliwia scentralizowane tworzenie kopii zapasowych tych wieloplatformowych punktów końcowych i łatwe planowanie kopii zapasowych za pośrednictwem kompleksowego interfejsu zarządzania, usprawniając tworzenie kopii zapasowych i eliminując złożoną konfigurację starszych systemów.

Ponadto przyrostowa kopia zapasowa ABB i technologia de-duplikacji w całej domenie tworzą kopie zapasowe tylko nieprawidłowych danych i określają, czy nieprawidłowe dane zostały już zarchiwizowane. Jeśli strona kopii zapasowej ma już dane, nie ma potrzeby powtarzania kopii zapasowej, co nie tylko przyspiesza proces tworzenia kopii zapasowych, ale także efektywnie wykorzystuje przestrzeń dyskową.

Dowiedz się więcej | Jak zbudować kompleksową architekturę kopii zapasowych z rozwiązaniami Synology:

https://www.synology.com/pl-pl/dsm/solution/data_backup

Ponadto firma Polaris Pharmaceuticals miała inne wymaganie dotyczące tworzenia kopii zapasowych: dla danych poczty w Microsoft 365 Exchange. W przeszłości zdarzało się, że pracownicy odchodzili z firmy, informacje nie były przekazywane w całości, a dane w chmurze były usuwane. W związku z tym konieczne było zbudowanie rozwiązania dla usługi SaaS, które pozwoliłoby obniżyć koszty sprzętu, zautomatyzować planowanie kopii zapasowych i zaspokoić potrzebę tworzenia kopii zapasowych poza siedzibą firmy, a Synology C2 Backup był najlepszym rozwiązaniem.

W jaki sposób rozwiązanie Synology C2 Backup chroni bezpieczeństwo danych zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa?

Po pierwsze, Polaris Pharma korzysta z funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych C2 Backup, aby codziennie tworzyć kopie zapasowe danych poczty dla wszystkich kont w tej samej domenie, a także umożliwia tworzenie wielu wersji i dostosowanych reguł przechowywania dla każdego zadania tworzenia kopii zapasowych, co znacznie upraszcza koszty zarządzania personelem IT.

Jednocześnie cennik C2 Backup jest prosty i przejrzysty, więc NJ Pharmaceuticals musi subskrybować tylko bieżące wykorzystanie kopii zapasowych, bez ukrytych kosztów, w przeciwieństwie do większości dostawców kopii zapasowych w chmurze, którzy nie tylko wyceniają na podstawie liczby indywidualnych kont Microsoft 365, ale także wymagają zakupu wystarczającej przestrzeni dyskowej w chmurze. C2 Backup zapewnia opłacalny sposób przewidywania wszystkich przyszłych wydatków na kopie zapasowe i spełnia potrzeby budżetowe Polaris Pharmaceuticals.

C2 Backup został zaprojektowany w celu ochrony bezpieczeństwa, poufności i integralności danych organizacji, co czyni go najlepszym wyborem dla prywatności. c2 Backup wykorzystuje niezawodną i godną zaufania infrastrukturę, a dane, których kopie zapasowe są do niego tworzone, są przechowywane w środowisku przechowywania w chmurze z certyfikatem ISO 27001 i ISO 14001. Kopie zapasowe danych w C2 Backup są przechowywane zgodnie z procedurami bezpieczeństwa i środkami bezpieczeństwa fizycznego certyfikowanymi przez ISO 27001 i SOC 2 Type II, a dostęp do witryny jest dokładnie monitorowany.

Ponadto C2 Backup dba również o uprawnienia do kont, biorąc pod uwagę, że wiele eksfiltracji danych jest często wynikiem zhakowania danych logowania lub wszelkiego rodzaju błędów ludzkich. Polaris Pharmaceuticals zapewnia, że tylko autoryzowany personel może uzyskać dostęp do danych na platformie Synology C2 Backup, a także jest wyposażony w Multi-Factor Authentication (MFA), aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa konta. C2 Backup zapewnia również szczegółowe dzienniki logowania, aby uprościć proces dochodzenia w przypadku nietypowych działań na koncie. Dzięki funkcji dziennika audytu administratorzy mogą śledzić wszystkie działania klientów, w tym dostęp do plików, przesyłanie lub pobieranie danych, aby uzyskać pełniejsze zrozumienie zachowania każdego użytkownika.

Dowiedz się więcej o scentralizowanej ochronie danych C2 Backup dla przedsiębiorstw.

Kompletne rozwiązanie Synology do ochrony danych w chmurze dla korporacyjnych architektur hybrydowych.

Po utworzeniu kopii zapasowej wiadomości e-mail z M365 za pomocą C2 Backup, Max powiedział: “C2 Backup to oparte na chmurze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które usprawnia tradycyjny sposób tworzenia kopii zapasowych wiadomości e-mail z pomocą personelu IT. W przeszłości tworzenie kopii zapasowych e-maili było niewygodne, ponieważ e-maile użytkowników musiały być pobierane i przechowywane na tradycyjnym dysku twardym, a takie niezaszyfrowane kopie zapasowe mogły prowadzić do wycieku danych. Dzięki rozwiązaniu do tworzenia kopii zapasowych w chmurze C2 Backup, po skonfigurowaniu planu tworzenia kopii zapasowych, system działa automatycznie, szyfruje dane i zabezpiecza je online, co znacznie upraszcza pracę personelu IT i z łatwością chroni ponad 200 kont usługi Microsoft 365.

Na koniec Max wskazał, że Synology zapewnia kompletne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, w tym bezpieczne i niezawodne szyfrowane połączenia, elastyczne plany z możliwością dostosowania, uproszczone i złożone ustawienia w celu zmniejszenia obciążenia personelu IT oraz dzienniki administratora, dzienniki audytu itp.

 

Odwiedź nasz kanał na YouTube -> https://sy.to/6y89d

Jesteś zainteresowany przetestowaniem naszego sprzętu? Skontaktuj się z naszym zespołem IT -> https://sy.to/il1ki