Official Blog
Вибір правильного рішення для резервного копіювання бізнесу
Synology Team
25 March 2023

Вибір правильного рішення для резервного копіювання бізнесу

Коли справа доходить до захисту ваших бізнес-даних, резервне копіювання – це найкращий спосіб. Але з такою великою кількістю варіантів, як дізнатися, яке рішення підходить саме Вам?

Image by Fauxels on Pexels

Великі дані, великі ризики

Незалежно від того, в якій галузі Ви працюєте, будь то електронна комерція, фінансові послуги або маркетингове агентство, Ваші дані є важливими для Вашого бізнесу і повинні бути захищені 24/7. З постійним зростанням ІТ-ресурсів, резервного копіювання час від часу вже недостатньо, щоб встигати за вашими даними, які постійно накопичуються.

Втрата даних може мати руйнівні наслідки, призводячи до простою сервісів, втрати доходів і репутації. У випадку такої катастрофи Ви навіть можете бути змушені призупинити роботу на час відновлення, що в кінцевому підсумку призведе до ще більших втрат.

У зв’язку зі збільшенням ймовірності стихійних лих, фізичного виходу з ладу обладнання та інших видів втрати даних, для бізнесу вкрай важливо оцінювати та оновлювати свої заходи кібербезпеки та тактики захисту від шкідливого програмного забезпечення. Але в умовах обмеженої кількості ІТ-ресурсів і персоналу може виявитися складно чітко визначити поточний рівень і ступінь захисту даних, необхідний для задоволення Ваших потреб.

Розумний вибір для Вашого бізнесу

Незалежно від розміру Вашого бізнесу, резервне копіювання даних має важливе значення. Однак для малого та середнього бізнесу найкраще використовувати рішення, яке спростить та автоматизує процес резервного копіювання та відновлення.

Image by Pixabay on Pexels

Хмарне резервне копіювання – це просте і зручне рішення для забезпечення захисту Ваших бізнес-даних і безперебійної роботи критично важливих сервісів. Вибравши відповідне рішення для Вас і Вашого бізнесу, Вам потрібно лише встановити додаток на пристроях для яких Ви хочете створювати резервні копії, налаштувати свої параметри, і все готово до роботи!

Вибір хмарного рішення для резервного копіювання

Отже, що потрібно враховувати при виборі хмарного рішення для резервного копіювання для Вашого малого та середнього бізнесу? З сотнями постачальників і варіантів на вибір, може бути важко прийняти рішення. Щоб полегшити Вам завдання, ми зібрали кілька основних моментів, на які слід звернути увагу при виборі рішення для резервного копіювання.

Швидкість мережі

Резервне копіювання даних часто вимагає більшої пропускної здатності мережі, ніж зазвичай. Це особливо актуально для віддаленої роботи, яка останніми роками набирає обертів, оскільки пропускна здатність домашніх мереж до офісу або хмари значно нижча, ніж у корпоративному офісі.

Щоб підтримувати ідеальну швидкість мережі для резервного копіювання, пам’ятайте про наступне:

  • Виберіть рішення для резервного копіювання, яке використовує інкрементні копії:
    Інкрементне резервне копіювання вимагає лише одного повного резервного копіювання. Після цього зміни будуть відстежуватися, і резервну копію буде створено лише для тих файлів/папок, які було змінено або доповнено. Це зменшує обсяг даних, що передаються за одне резервне копіювання, що в кінцевому підсумку економить час і пропускну здатність джерела.

  • Заплануйте резервне копіювання на непікові години:
    Запуск завдань резервного копіювання в непікові години може допомогти уникнути зайняття пропускної здатності в години високого трафіку. Просто переконайтеся, що Ви вибрали рішення для резервного копіювання, яке дозволяє планувати завдання резервного копіювання.

Шифрування даних

Шифрування робить збережені, отримані та надіслані дані нечитабельними для будь-кого, хто не має головного ключа. Без шифрування резервне копіювання даних у хмару – це те саме, що відкрити доступ до них усьому Інтернету. З шифруванням Ваші дані завжди в безпеці, оскільки доступ до них матимете лише Ви.

Services like C2 Backup use an encryption key to keep your data secure

Резервне копіювання даних – це Ваш найнадійніший захист від ризиків кібербезпеки, але вибір постачальника послуг, який ставить безпеку на перше місце, використовуючи високоякісне шифрування, є ще більш важливим.

Централізоване управління

Коли бізнес розширюється, зростають обсяги даних і кількість пристроїв, якими необхідно централізовано керувати та регулювати. Оскільки існує багато типів резервного копіювання, зокрема для Windows, macOS і хмарних додатків, важливо максимально спростити керування резервним копіюванням у вашому бізнесі, використовуючи один сервіс, який охоплює всі ці системи.

Щоб ще більше спростити завдання, зверніть увагу на сервіс, який надає інтерфейс керування у вигляді єдиної інформаційної панелі або порталу, що дає змогу зручно контролювати всі резервні копії Вашого бізнесу в одному місці.

Отримайте все з C2 Backup

Не всі компанії мають достатньо відданих ІТ-спеціалістів, щоб контролювати безпеку даних 24/7. Пошук ідеального хмарного рішення для резервного копіювання, яке можна адаптувати відповідно до потреб Вашого бізнесу, – це той випадок, коли в гру вступають швидкість, безпека та зручність.

C2 Backup’s web portal makes backup management easy

З C2 Backup для бізнесу Ви отримуєте найкраще з обох світів. C2 Backup захищає не тільки Ваші хмарні робочі навантаження, але й локальні дані з централізованої та безпечної хмарної платформи.

C2 Backup дозволяє Вам:

Тепер Ви можете захистити свої дані та пристрої, зберігаючи при цьому максимально зручне керування резервними копіями. Завітайте до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як спробувати 30 днів безкоштовно.

Більше історій попереду…

Підпишіться на розсилку новин C2, щоб отримувати останні новини про послуги, продукти, технічну інформацію, діяльність та події C2.

Написано у співпраці з Лі Паркер